Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Kategorie

Promocje

PURO Mini Car Fast Charger - Uniwersalna ładowarka samochodowa 2 x USB 2.4 A z niebieskim podświetleniem LED round (czar...

FCMCH2USB24RBLK

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,00 zł brutto

 • Najnowsza seria ładowarek PURO jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowania urządzeń mobilnych, które z modelu na model wymagają znacznego poboru mocy, co przekłada się na szybkie zużycie baterii. Równocześnie z wielkimi potrzebami smartfonów, tabletów etc. wymagane jest jak najszybsze ich zasilenie, tak aby móc korzystać ze swojego urządzenia jak najdłużej, nie tracą czasu na długie i ciągnące się ładowanie.
  Z pomocą przychodzi unikalna technologia szybkiego ładowania: "PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY", która zostawia daleko w tyle typowe ładowarki do urządzeń mobilnych. Dzięki zastosowaniu PURO FAST, jesteśmy w stanie zasilić swoje urządzenie zaledwie w 30 minut od 0 do 50% (2A) lub od 0 do 65% (2.4A), przy typowej ładowarce o natężeniu 1A, która zdoła w tym samym czasie naładować naszą baterię na ok. 12%. Dodatkowo PURO FAST posiada szereg funkcji i udogodnień, które nie tylko ułatwiają sam proces ładowania, ale także czynią go maksymalnie bezpiecznym dla naszego sprzętu.
  Jednym z przedstawicieli serii jest PURO Mini Car Fast Charger, czyli niewielka, uniwersalna ładowarka samochodowa przeznaczona do ładowania smartfonów, phabletów oraz tabletów. Jej niewielkie rozmiary idealnie sprawdzą się w nieraz trudno dostępnych gniazdach zapalniczki samochodowej, gdzie inne ładowarki po prostu nie zdołają się podłączyć. Ładowarka wyposażona jest w dwa porty USB, którymi jesteśmy wstanie naładować swoje urządzania i to w dodatku dwa jednocześnie, a niebieskie podświetlenie LED poinformuje nas o procesie ładowania. PURO Mini Car Fast Charger zachowuje idealny balans ładowania pomiędzy dwoma jednocześnie ładowanymi urządzeniami, automatycznie wykrywa jakie urządzenie jest aktualnie ładowane (iOS/Android), a jej konstrukcja jest solidna, zapewniając 100% bezpieczeństwa. Jest kompatybilna z gniazdami zapalniczek samochodowych o napięciu 12V i 24V.

  Cechy produktu:
  · Najnowsza technologia szybkiego ładowania "PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY"
  · Uniwersalna kompatybilność USB
  · Przeznaczona do ładowania smartfonów, phabletów i tabletów
  · 2 porty USB
  · Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie
  · Idealny balans ładowania dwóch urządzeń
  · Niebieski podświetlenie LED informujące o procesie ładowania
  · Automatyczne wykrywanie urządzenia (iOS/Android)
  · Wytrzymała i solidna konstrukcja - 100% bezpieczeństwa
  · Kompatybilna z gniazdami zapalniczki samochodowej o napięciu 12V lub 24V
  · Maksymalna moc wyjściowa: 12 W
  · Moc maksymalna: 5V, 2.4A
  Kolor bazowyczarny
  TypŁadowarka samochodowa
  Rodzaj gwarancjiRękojmia 24 m-ce
  WWWwww.youtube.com/watch?v=Yw-EpgRLA_E&list=PLM7hGInU299P6v8VSaGm1xSTk2gGPWj1n&index=6
  Waga akumulatora w Gram0
  Waga tworzyw w Gram5
  Waga papieru w Gram15
  ElektronikaTAK
 • TypŁadowarka samochodowa
  Kolor bazowyczarny
  Waga tworzyw w Gram5
  Waga papieru w Gram15
  Waga akumulatora w Gram0
  Rodzaj gwarancjiRękojmia 24 m-ce
  ElektronikaTAK