Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Kategorie

Promocje

Zizo Spin Pop - Uchwyt selfie i podstawka (Colorful Red Lace)

SP18-MIX1-4

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,00 zł brutto

 • Zizo Spin Pop to niewielka podstawka do telefonu o dużych możliwościach. Jej składana konstrukcja pozwala na spełnienie czterech różnych funkcji, które sprawią, że korzystanie z Twojego urządzenia będzie wygodne, bezpieczne i znacznie prostsze.

  Instalacja
  Aby zacząć korzystanie ze Spin Pop wystarczy wykonać dwa proste kroki. Odkleić folię od samoprzylepnej podstawy, a następnie przykleić podstawkę do telefonu.

  1/3 Wygodna podstawka
  Po instalacji podstawki na telefonie wystarczy lekkim ruchem rozsunąć ją, aby otrzymać funkcjonalną podpórkę, która umożliwi nam korzystanie z telefonu w poziomie, bez konieczności trzymania go w dłoniach. Komfortowo przeglądaj internet, oglądaj filmy lub pisz na klawiaturze ze swoim Spin Pop.

  2/3 Bezpieczny uchwyt
  Wysunięty Spin Pop pomaga podczas robienia zdjęć lub przenoszenia telefonu w dłoniach. Prawidłowe przyklejenie gwarantuje bardzo dobre przyleganie, dzięki czemu podstawka spełnia również rolę uchwytu, który sprawdza się w sytuacjach, gdy potrzebujemy zrobić selfie lub poprawić chwyt urządzenia.

  3/3 Sprytny organizer
  Znajdujące się wewnątrz Spin Pop rowki pozwalają użyć go jako organizera na słuchawki lub kabel ładowarki. Wystarczy wysunąć podstawkę i nawinąć na nią przewód, aby mieć go pod ręką.

  4/4 Ochrona kamery
  Zainstalowany i złożony Spin Pop pozwala bezpiecznie odkładać telefon na płaskiej powierzchni bez obawy o zarysowanie kamery. Podstawka lekko unosi telefon, co ma duże znaczenie przy urządzeniach wyposażonych w aparat wystający poza obręb obudowy.

  Wybierz coś dla siebie
  Mnogość dostępnych kolorów, wzorów oraz grafik pozwala dobrać odpowiedni uchwyt do swojego gustu oraz ozdobić swoje urządzenie w oryginalnym stylu.

  Cechy produktu:
  · Uniwersalna podstawka do telefonu 4w1
  · Szybka i prosta instalacja przy pomocy dwustronnej podstawy
  · Wygodna podstawka do korzystania z telefonu w poziomie
  · Bezpieczny uchwyt do zdjęć i przenoszenia telefonu
  · Organizer dla słuchawek lub kabla ładowarki
  · Ochrona kamery poprzez podniesienie urządzenia ponad podłoże
  · Mnogość kolorów, wzorów i symboli
  Kolor bazowyczerwony
  TypEtui
  Rodzaj gwarancjiRękojmia 24 m-ce
  Waga tworzyw w Gram3
  Waga papieru w Gram5
  ElektronikaNie
  Inne_Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
 • TypEtui
  Kolor bazowyczerwony
  Waga tworzyw w Gram3
  Waga papieru w Gram5
  Rodzaj gwarancjiRękojmia 24 m-ce
  ElektronikaNIE
  Inne_Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.