Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Kategorie

Promocje

Puro Fast Charger for Car - Ładowarka samochodowa 2 x USB + HUB 2 x USB, 6,8 A, 34 W, 1,8 m (czarny)

FCCH2USB2HUB68BLK

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

139,00 zł brutto

 • Seria akcesoriów Puro przeznaczonych do ładowania urządzeń mobilnych, wyposażona w wyjątkową technologię, która przyspiesza cały proces oraz czyni go maksymalnie bezpiecznym.

  Puro Fast Charger Technology wyróżnia się wysokim natężeniem o maksymalnej wartości dochodzącej do 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1,5 A na port, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na pełne naładowanie urządzenia. Technologia potrafi wykryć jakie urządzenie jest aktualnie ładowane (iOS & Android) oraz zachować balans natężenia pomiędzy zasilanymi urządzeniami. Kompatybilność z Qualcomm Quick Charge 3.0, zapewnia współdziałanie z urządzeniami obsługującymi tę technologię ładowania. Dzięki Puro Fast Charger Technology użytkownik jest w stanie zasilić energią swoje urządzenie od 0 do nawet 65% w czasie 30 minut, czyli ok. 5 razy szybciej w porównaniu do standardowego sposobu ładowania (w zależności od wybranego modelu oraz ładowanego urządzenia).

  Jednym z przedstawicieli serii jest PURO Car Fast Charger, czyli ładowarka przeznaczona do ładowania smartfonów, phabletów i tabletów za pomocą czterech portów USB, w tym dwóch z technologią szybkiego ładowania. Ładowarka pozwala korzystać z zasilania gniazda zapalniczki samochodowej nie tylko pasażerom siedzącym na przednich fotelach, ale również znajdującym się na tylnej kanapie. Innowacyjne rozwiązanie w postaci ładowarki i koncentratora USB udostępnia swoim użytkownikom aż 4 porty USB, dwa wychodzące wprost od ładowarki oraz dwa znajdujące się w koncentratorze. Dzięki 1,8 m długości kabla łączącego ładowarkę z koncentratorem w komfortowy sposób pasażerowie mogą zasilać energią swoje urządzenia, bez względu na to gdzie siedzą.

  Cechy produktu:
  · Najnowsza technologia szybkiego ładowania "Puro Fast Charger Technology"
  · Ładowarka przeznaczona do ładowania smartfonów, phabletów i tabletów
  · Cztery porty USB w tym dwa z technologią szybkiego ładowania
  · Dodatkowy moduł przeznaczony dla pasażerów
  · Wytrzymała i solidna konstrukcja - 100% bezpieczeństwa
  · Wejście: 12 / 24 V DC
  · Wyjście: 5 V / 6.8A / 34W
  · Wymiary ładowarki: 7,5 x 4 x 4 cm
  · Wymiary huba: 5,2 x 6,8 x 4 cm
  Kolor bazowyczarny
  Materiał głównyABS
  TypŁadowarka samochodowa
  Rodzaj gwarancjiRękojmia 24 m-ce
  Wymiary75 x 40 x 40 mm
  WWWwww.youtube.com/watch?v=Yw-EpgRLA_E
  Waga akumulatora w Gram0
  Waga tworzyw w Gram5
  Waga papieru w Gram15
  ElektronikaTAK
 • TypŁadowarka samochodowa
  Kolor bazowyczarny
  Wymiary75 x 40 x 40 mm
  Materiał głównyABS
  Waga tworzyw w Gram5
  Waga papieru w Gram15
  Waga akumulatora w Gram0
  Rodzaj gwarancjiRękojmia 24 m-ce
  ElektronikaTAK